Home / Ev Dekorasyon Fikirleri / En Güncel Ev Dekorasyon Fikirleri

En Güncel Ev Dekorasyon Fikirleri

Evimin Şöyle Bir Dekore Edeyim, Görenler Dönüp Bir Daha Baksın Diyenlere: En Güncel Ev Dekorasyon Fikirleri!

En Güncel Ev Dekorasyon Fikirleri ile muhteşem bir tarz oluşturmanıza destek olacak bazı fikirler sunacağız. Yaşadığı evin şık ve ferah olmasını istemek, herkesin doğal hakkıdır. Özellikle tatil günlerimizde günün büyük bir kısmını geçirebildiğimiz, ailemiz ve arkadaşlarımızla birlikte hoş sohbetler ettiğimiz yuvalarımız, aynı zamanda bizim iç dünyamızı da yansıtır. Ev dekorasyonunun odak noktası da budur. Evinizin dekorasyonu iç açıcı ve şık görünmeli, aynı zamanda da sizin iç dünyanızın bir dışa vurumu görünümünde olmalıdır.

Her ev için ayrı, evin renkleri ve tarzıyla uyum halinde olan çeşit çeşit mobilyalar, gösterişli tablolar ve renk renk, desen desen ihtişamlı perdelerin bir araya gelmesiyle çok harika ve çok orijinal konseptler meydana gelmektedir. Kendine has konseptler meydana getirebilmek ve yuvanıza capcanlı bir ruh katmak için ise tuğla duvar paneli gibi trend olmuş dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Günümüzün dekorasyon trendi sadelik, samimiyet ve bohemlikten yana. Pek çok dekorasyon tarzı ile uyum içinde kullanılabilen bu trendlerin ortak noktası doğallıktır. Günümüzde görkemli, ağır, şatafata boğan dekorasyon trendleri yerini daha minimal ve doğal trendlere bırakmış durumda. Siz de evinizin doğal bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız daha önce de belirttiğimiz gibi ahşap duvar paneli kullanmak, yapacağınız değişiklikler için iyi bir başlangıç olacaktır. İsteğe göre tek renk ahşap modeller kullanılabildiği gibi, tek renge bağlı kalma zorunluluğu olmadan birden fazla renk içeren ahşap paneller de kullanılabilmektedir.

Ev dekorasyonu hususunda dikkat edilmesi gereken noktaların belki de en önemlisi ise alan – boyut oranını göz önünde bulundurmaktır. Eğer kısıtlı bir alana kocaman mobilyalar yerleştirmeye kalkarsanız yaşam alanınızın kullanışlılığını azaltmış, yaşam standartlarınızı düşürmüş, deyim yerindeyse kaş yapayım derken göz çıkarmış olursunuz. Aynı şekilde, sahip olduğunuz büyük bir alan var ve siz oraya küçük mobilyalar yerleştiriyorsanız o kocaman alan, bütün etkisini yitirecektir. Bütün evlerin, kendine has birtakım özellikleri vardır. Bundan dolayı da evinizi dekore etmeye başlamadan önce evin şekli, büyüklüğü, aldığı ışık miktarı gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Bu tarz ev dekorasyon fikirleri hoşunuza gidiyorsa güncel dekorasyon trendlerinden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

About iga

Check Also

Üçgen Ev Dekorasyon Fikirleri

Üçgen ev dekorasyonu yapmak epey keyiflidir ve detay gerektirir. Çünkü üçgen evler küçüktür ve büyük eşyalarla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.