Home / Ev Dekorasyon Fikirleri / Ev Dekorasyon Fikirleri Ucuza Yer Döşeme

Ev Dekorasyon Fikirleri Ucuza Yer Döşeme

Ev Dekorasyon Fikirleri Ucuza Yer Döşeme önerileri ile yaşam alanlarınızı daha az maliyetle ve daha kaliteli ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan yer döşeme ürünlerinin, kalitesine göre farklı fiyat skalası bulunmaktadır. İç mekanlarda epey önemli olan yer döşeme ürünleri içerisinde fayanslar, parkeler, karolar, ahşaplar ve taş döşemeler yer almaktadır. Evinizi hangi dekorasyon tarzı ile oluşturmak istiyorsanız buna en uygun yer döşeme ürünlerini tercih etmelisiniz. Hem bütçenize uygun hem de tarzınızı yansıtabileceğiniz Ev Dekorasyon Fikirleri Ucuza Yer Döşeme önerileri için yazımıza buyurun.

Ev Dekorasyon Fikirleri Ucuza Yer Döşeme Önerileri

Eviniz için yer döşeme ürünü seçerken, her ne kadar bütçesine uygun fiyatlarda fikir arayışında olmanız gerekse de tabii ki tek kriteriniz fiyat olmamalıdır. Hem model ve renk hem de kalitesine de dikkat ederek kaliteli ve ekonomik ürünleri tercih edebilirsiniz.

PVC Yer Döşeme

PVC kaplama yer döşeme ürünleri en pratik ve ekonomik seçeneklerden biridir. Evler için de oldukça uyumlu olan PVC yer döşeme ürünleri farklı kalitelerde olabilir. Özel yapıştırma teknikleri ile uygulanan Pvc zemin döşeme ürünlerinden kaliteli olanları seçerek daha uzun süre kullanabilirsiniz. Sınırsız renk ve desen seçeneği sunduğu için halı kullanmayı sevmeyenler PVC zemin döşemelerini tercih etmektedir.

Laminant Parke Kaplama

Ev içi dekorasyonunda zemin döşeme denildiği zaman akla ilk olarak laminant parke çeşitleri gelmektedir. Oldukça sağlıklı ve hijyenik bir kullanıma sahip olan laminant parkeler ev için en ideal seçimlerden biridir. İstediğiniz renk arasından seçim yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız laminant parke çeşitleri de kalitesine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Parkenin sınıfı ve kalitesi arasından seçiminizi bütçenize göre yapabilirsiniz. Laminant parkeler diğer pek çok yer döşeme ürünlerine göre daha işlevsel ve konforlu bir kullanım sunmaktadır. Ancak kaliteli bir ürün seçerken daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Epoksi Kaplama

Pürüzsüz ve daha estetik bir görüm için epoksi zemin kaplama ürünler tercih edilmektedir. Ancak diğer pek çok yer döşeme ürününe göre daha yüksek fiyatlara sahip olduğunu da ayrıca belirtmek gerekir. Kolay temizlenebilme ve daha fazla model ve renk seçeneği sunmasından dolayı genellikle ticari ve ofis stili bir döşeme olarak bilinmektedir. Ancak evinizin girişinde farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız seçiminizi epoksi yer döşeme ürünlerinden yana yapabilirsiniz.

Seramik Kaplama

Evlerimizde banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlar için sıklıkla tercih edilen seramik kaplama ürünlerini dilerseniz antre ve diğer odalarınızda da tercih edebilirsiniz. Ancak su ile temas edilen alanlarda kullanımı daha uygun olacaktır. Fiyat olarak ekonomik aralıklara sahip olan seramikleri seçerek daha temiz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Ahşap Kaplama

İç mekan dekorasyonunda gösterişli ve daha sıcak bir atmosfer oluşturmak için ahşap kaplama ürünleri en ideal seçimlerden biri olacaktır. Ancak ahşap zemin kaplama ürünleri arasından seçiminizi yaparken suya ve neme karşı dayanıklı olan ürünlerden yana seçim yapmaya özen göstermelisiniz.

Ucuza yer döşeme fikirleri ile daha ekonomik bir şekilde evinizin zemin tasarımını hazırlayabilirsiniz. Zemin döşeme ürünleri mobilya grubu gibi sık sık değiştirilecek ürünler içerisinde yer almamaktadır. Bunun için seçimlerinizi yaparken fiyatın yanı sıra kalitesine de dikkat etmenizde yarar olacaktır.

Yer döşeme için seçmiş olduğunuz ürünün uygulaması sırasında kullanılan malzemeler ve teknikler de yine fiyatını etkileyebilecek unsurlardandır. Yaşam alanlarınızın daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşması için sizler de birbirinden farklı özelliğe ve desene sahip olan yer döşeme yöntemlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçimler yaparak hayalinizdeki ev dekorasyonunu oluşturabilirsiniz.

About iga

Check Also

Üçgen Ev Dekorasyon Fikirleri

Üçgen ev dekorasyonu yapmak epey keyiflidir ve detay gerektirir. Çünkü üçgen evler küçüktür ve büyük eşyalarla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.