Home / Ev Dekorasyon Fikirleri / İlginç Ev Dekorasyon Fikirleri

İlginç Ev Dekorasyon Fikirleri

Sıradan ve tekdüze olmayan dekorasyon fikirleri ile evlerimizi harika yerler haline getirmeye gayret gösteriyoruz. Tüm mobilyaların hatta dekorasyon dergilerindeki örneklerin bile birebir birbirine benzediğini düşünürsek bu iş bir hayli zor. İlginç Ev Dekorasyon Fikirleri her yerde kolay kolay karşımıza çıkmıyor. Biz de sizlere kolaylık sağlamak adına, her yerde bulamayacağınız İlginç Ev Dekorasyon Fikirlerini sizler derledik ve emrinize sunduk. Farklı bir dekorasyon için iki yöntem vardır; Birincisi klasik eşyaları farklı, bambaşka şekillerde kullanmak. İkinci yöntem ise kimsede olmayan mobilyalar, çok farklı aksesuarlar bulmak ya da yapmak. Birkaç farklı eşyadan ilham alarak kendi mobilyalarınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Her şeyin kişiye özel tasarlandığı şu günlerde bir çok yapım atölyesinde kendi çizimlerinizi yaptırabileceğiniz ustalar bulabilirsiniz.

İlginç Ev Dekorasyon Fikirlerimize bir değişiklik yapıp salon yerine yatak odasından başlayalım. Konforlu, huzur dolu ve pratik bir yatak odasını nasıl ilginç bir hale getirebiliriz. Herkesin bir makyaj masası vardır. Makyaj masasını erkekler kullanmıyor, dolayısıyla bu fikrimiz kadınlar için. Makyaj masasının karşısında sandalye yerine armut koltuk tarzı kocaman koltuklardan kullanın. İçine göçmemesi ve belinizi ağrıtmaması için birkaç işlem yapmak gerekebilir. Bunun yerine tek kişilik renkli bir koltuk koyabilirsiniz. Bu koltuğu yatağa yatmadan önce ayaklarınızı uzatıp dinlenebileceğiniz, kitap dergi okuyabileceğiniz bir okuma köşesi haline getirebilirsiniz. Uykuya daha hızlı ve kolay dalabilmek için huzur verici kısık bir müzik çalan, su şırıltısı eşliğinde naif bir ışık veren lambaları da değişik bir dekorasyon için tercih edebilirsiniz. Mobilya mağazalarında görebileceğiniz tüm değişik ancak kullanışlı mobilyaları da bu şekilde kullanabilirsiniz.

Gelelim oturma odası veya salonlara. Eğer çok küçük bir salonunuz varsa burada loft tarzı merdivenli bir sistem kullanabilirsiniz. Bu sistem küçük çocukların bulunduğu evler için uygun değildir. Küçük çocuğunuz varsa alternatif yöntemler deneyin. İlginç Ev Dekorasyon Fikirleri salon uygulamalarında en pratik ve en şık yöntemlerden bir tanesi de duvar panelleridir. Bu duvar panellerini tek bir duvarda, karşılıklı iki duvarda ya da tüm oda duvarlarında kullanabilirsiniz. İlginç motifler ile tasarlanan dekoratif duvar panelleri ile evlerinizi oldukça şık bir hale getirebilirsiniz. Bu duvar panellerine ilginç duvar aksesuarları da asabilirsiniz.

About iga

Check Also

Üçgen Ev Dekorasyon Fikirleri

Üçgen ev dekorasyonu yapmak epey keyiflidir ve detay gerektirir. Çünkü üçgen evler küçüktür ve büyük eşyalarla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.